May 24 2015
Nowości >>

Drodzy Rodzicie, Opiekunowie i Uczniowie!

Choć trudno w to uwierzyć, pożegnaliśmy już rok szkolny 2014/2015.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Maturzystom i Graduantom, życząc im dalszych sukcesów na drodze edukacji oraz wielu sukcesów.

Mamy nadzieję, że rozpoczęte niedawno wakacje upłyną naszym drogim Uczniom i ich Rodzinom pod znakiem słonecznego relaksu i ciekawych przygód. Wypoczęci i uśmiechnięci spotkamy się już we wrześniu – a być może wcześniej, na szkolnym pikniku (informacje wkrótce).

Tymczasem zachęcamy wszystkich tych, którzy jeszcze tego nie uczynili, do rejestracji. Odpowiednie dokumenty znajdą Państwo klikając tu.

Polska Szkoła Wyszyńskiego posiada wykwalifikowaną kadrę korzystającą z nowoczesnych metod nauczania. Rodzinna atmosfera, świąteczne imprezy, udział w konkursach i zajęcia dodatkowe – to tylko niektóre z licznych atutów. Zapraszamy w nasze progi!