Kochani,

Na dzisiejszych zajęciach powtórzyliśmy językowe zawiłości podczas pisania testu klasyfikującego do konkursu: ,, Stawiam na polski ''. Osoba, która zdobyła najwyższą liczbę punktów będzie nas reprezentować na konkursie w Akademii Języka Polskiego i Kultury dla Polonii w Bartlett.

Praca domowa
Proszę raz jeszcze powtórzyć materiał, który otrzymaliście do matury z historii.

*Informacje
1) Jutro w godzinach od 11-2 po południu odbędxie się spotkanie informacyjno-przygotowujące do egzaminu certyfikatowego. Spotkanie będzie miało miejsce w budynku Zrzeszenia Nauczycieli Polskich w Ameryce pod adresem: 6544 W.Higgins Ave, Chicago, IL60656.
Kolejne spotkanie odbędzie się 17 lutego.

2) W następną sobotę odbędzie się matura z historii.
Proszę o odpowiedni strój i zjedzenie dobrego śniadania.

3) Otrzymaliście dzisiaj informację na temat pisemnej pracy maturalnej z języka polskiego.
Temat będzie ten sam dla wszystkich i będzie to również praca na konkurs ,,Być Polakiem''
Prace w formie elektronicznej muszą być wysłane do 3 marca.

*Podziękowania
Dziękuję serdecznie Rodzicom, a przede wszystkim młodzieży, za wyjątkową atmosferę na Studniówce!
Dzięki Wam była to niezapomniana noc!!!

I.Lech