12/02/17

Lekcja 12

Temat:Moja Rodzina.Poznanie litery M.

ZADANIE DOMOWE

Wykonaj zadania na str.106,107.

Czytaj codziennie przez 20 minut.

Ćwicz pisownię poznanych liter (ksero) do końca grudnia.

Szanowni Państwo

W najbliższą sobotę tj, 9-grudnia będziemy świętować 200-lecie naszego stanu IL. W związku z tym  zapraszam wszystkich na uroczystość do Ressurection Hall na godzinę 11:00 am.Proszę wysłać z dzieckiem pluszaka /leśne zwierzątko/.Dzieciom proszę założyć ciemne spodnie ,koszule,bluzki,getry.Mamy dla dzieci przygotowane Indiańskie podkoszulki i opaski.

WIGILIA SZKOLNA w naszej szkole odbędzie się 16 grudnia.Catering jest z Montrose Deli.Koszt od dziecka $10.

W to jest wliczone 8 potraw,ciasto,napoje.Proszę o szybkie pozbieranie pieniędzy.

15 grudnia o 6pm będą ustawiane stoły ,natomiast w sobotę 16 grudnia o 8 am będzie ustawiane jedzenie.Osoby,które dysponują czasem  zapraszamy do pomocy.

SIOSTRA IWONA zakupiła dla dzieci katechizmy do Religi.Koszt $10.

Z niecierpliwością oczekuję na moich uczniów w sobotni poranek.

Marzena Smreczak