​Lekcja 28

Temat: Co może latać?

​W ubiegłym tygodniu nasze dzieci wzięły udział w programie zatytułowanym " Wielkie czytanie na Jackowie z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę". Czytali nam specjalnie zaproszeni na tą okazję goście:

• Pani Małgorzata Pawlusiewicz - autorka naszych szkolnych podręczników,
  • ​Pan Krzysztof Kapusta -  dziadzio Oli z naszej klasy.

​Dzieci otrzymały w prezencie podręczniki do zerówki podpisane przez autorkę oraz paszporty ze specjalną dedykacją. Ślicznie dziękujemy naszym gościom za piękne czytanie o Polsce dla naszych dzieci!!!

​Zadanie domowe:

• ​Powtarzaj poznane na lekcji słowa: samolot, rakieta, balon, helikopter, latawiec.
  • ​Wybierz się z rodzicami na spacer, może uda Ci się zobaczyć na niebie jakiś latający obiekt.

Drodzy Rodzice już za tydzień Parada 3 Maja. Przypominam o zwróceniu formy i opłacie. Dzieci z przedszkola muszą jechać na parade z rodzicem lub opiekunem.

Życze wszystkim miłego i słonecznego tygodnia!