​Lekcja 27

Temat: Wiosenne prace.

Zadanie domowe:

​Proszę uzupełnić ćwiczenia na stronie 75.

Drodzy Rodzice !!

• W najbliższą sobotę po raz kolejny będziemy brali udział w akcji "Całe Jackowo czyta dzieciom". W tym roku świętujemy 100 lecie odzyskania przez Polskę niepodległosci. Zaproszeni goście będą czytać dzieciom teksty o Ojczyżnie. Proszę by dzieci przyszły do szkoły ubrane w polskie barwy narodowe.

• Dzieci otrzymały zgłoszenie na wyjazd na Paradę 3-Maja. Bardzo proszę o wypełnienie zgłoszeń i oddanie w sobotę, lub informację, jeżeli dziecko nie będzie brało udziału. Z góry bardzo dziękuję.

• W najbliższe soboty można jeszcze odpracować dyżur szkolny.

​Zyczę wszystkim bezpiecznego i radosnego tygodnia! Do zobaczenia w szkole!