Kochani,

Na dzisiejszych zajęciach pracowaliśmy nad ogromnym(120 pytań) testem, którego zadaniem było  wyłonienie Mistrza Języka Polskiego 😊, który będzie nas reprezentował na konkursie Stawiam na Polski .
Konkurs odbędzie się 17 lutego w Akademii Języka Polskiego i Kultury dla Polonii w Bartlett.
Gratuluję wszystkim uczniom, ponieważ wykazali się znajomością języka na bardzo wysokim poziomie.

Praca domowa

Proszę wykonać ćwiczenia ze stron 82 i 83 w podręczniku do literatury.

*Informacje
Przypominam, że w miesiącu lutym naszą klasę obowiązują dyżury .
Dziękuję tym rodzicom, którzy już to zrobili.

Za tydzień w naszej szkole gościć będziemy Rafała Muskałę, który przedstawi nam prezentację na temat Polscy wynalazcy.
Spotkanie odbędzie się o godzinie 11 am.
Zapraszam chętnych rodziców😊

I.Lech