Kochani,

Na dzisiejszych zajęciach kontynuowaliśmy gramatyczne i ortograficzne łamigłówki .
Porównywaliśmy podobieństwa i różnice w języku polskim i angielskim oraz wykonaliśmy ćwiczenia temu towarzyszące.
Mieliśmy też okazję spotkać się z p.Alicją Otap, która przybliżyła nam Dziennik Związkowy jego pracę, cele i założenia.
Mogliście też podzielić się Waszymi pomysłami i planami na to, co jeszcze tygodnik może zawierać.

Praca domowa
Proszę dokończyć ćwiczenia rozpoczęte w klasie oraz przeczytać wstęp do rozdziału Pozytywizm.

*Przypomnienia

Dziękuję rodzicom, którzy już wypełnili obowiązek dyżuru i zapraszam pozostałych w następnych tygodniach.
Nasz dużur obejmuje luty i marzec.

Pozdrawiam,

I.Lech