27 stycznia 2018

Uwaga Rodzice! W najbliższą niedzielę t.j. 4 lutego o godz 9:00 a.m zapraszam na Mszę św. Podczas Mszy zostaną poświecone świece komunijne. Po Mszy rozdam dzieciom świece by mogły schować na Dzień I Komunii Św. Proszę również by przypilnować dzieci z modlitwami ponieważ początkiem marca rozdam wierszyki na komunię do nauczenia na pamięć.

16 września 2017

Katecheza 1 str. 5 Pan Jezus jest wśród nas.

Katecheza 2 str. 6,7 Katecheza Pana Jezusa i apostołów. Zadanie domowe: dokończyć polecenia z książki.

Uwaga Rodzice! Dzieci otrzymały ,,Dzienniczek Dziecka Pierwszokomunijnego''. Tam znajduje się wykaz modlitw, które dzieci powinny znać przystępując do Pierwszej Komunii Świętej.

23 września 2017

Katecheza 3 str. 8 i 9 ,, Pan Jezus uczy nas modlitwy''

Modlitwa ,, Ojcze nasz''

Katecheza 4 str. 10 i 11 ,, Spotykamy Pana Jezusa na Mszy Świętej''  Zadanie domowe: Dokończyć polecenia z książki.

7 października 2017

Katecheza 46 str. 94 i 95 ,,Razem z Maryją oczekujemy na spotkanie z Panem Jezusem  - różaniec.

Uwaga! Pani Iga w sobotę przekazała Państwu moje informacje, formę zapisu do I Komunii Św. oraz kalendarz dotyczący I Komunii Świętej. Poświęcenie  różańcy odbędzie się 29 października na Mszy Świętej o godz. 9:00 a.m a po Mszy odbędzie się spotkanie wszystkich rodziców, których dzieci w maju przystąpią do I Komunii Św. Obecność obowiązkowa. Do zobaczenia Sr. Iwona

Zadanie domowe: W październiku w środy w Bazylice Św. Jacka odbywa się nabożeństwo różańcowe dla dzieci. Zapraszam dzieci z 3 klasy do wzięcia udziału. Środa godz. 6:40 p.m. Zostały tylko 3 środy.

14 października 2017

Katecheza 5  str. 12, 13  ,,Spotykamy Pana Jezusa wśród ludzi. '''

Dokończyć lekcję z podręcznika. I zastanowić się jak wypełniam przykazanie miłości w swojej rodzinie i w szkole. Zapraszam na środowy różaniec na godz. 6:40pm do Bazyliki św. Jacka Zostały tylko dwie środy.

Przypominam o spotkaniu Rodziców dotyczące Komunii oraz poświęcenie różańców komunijnych.

Sr. Iwona

21 października 2017

Uwaga! W najbliższą niedzielę poświęcenie różańców komunujnych na Mszy św. o godz. 9:00a.m a poźniej spotkanie nasze spotkanie dotyczące Komunii Św.

Sr. Iwona

28 października i 4 listopada 2017 r.

Katecheza  11, 12 str. 24 -27

,,Jezus uczy nas wypełniać Boże przykazania.''

,, Jezus uczy nas wierzyć i ufać jedynemu Bogu. ''

Zadanie domowe: Proszę nauczyć się 10 przykazan Bożych oraz 6 głównych Prawd Wiary

11 Listopada 2017

Katecheza 13. Jezus uczy nas szanować święte imię Boga. III Przykazanie Boże str. 28 Uczyć się modlitw do I Komunii Świętej.

18 Listopada 2017

Katecheza 14. Z Jezusem świętujemy niedzielę. 4 Przykazanie  Boże str. 14, 15

2 Grudnia 2017

Katecheza 47. Z całym Kościołem oczekujemy na przyjście Pana Jezusa - Adwent. str. 47, 48

Zapraszam w środy 6, 13, 20 grudnia na Roraty dla dzieci o godz. 7:00 p.m do Bazyliki św. Jacka z LAMPIONAMI.

20 stycznia 2018

Katecheza 23 str. 48, 49. Jezus uczy nas przez swój Kościół. 5 Przykazań Kościelnych. Wykonać polecenie z podręcznika.

Jeśli chodzi o poświęcenie świec komunijnych to w przyszłym tygodniu poinformuję Państwa, ponieważ nie wiem jeszcze dokładnie czy dostarczą mi świece na 4 lutego. Sr. Iwona

Uwaga! Przepraszam ale moja strona coś szwankuje.